Schooltijden
De schooltijden zijn voor alle groepen:
Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag: ochtend: 8.30 uur tot  12.00 uur en de middag start om 13.15 uur tot 15.30 uur.
Voor de kinderen die tussen de middag niet naar huis kunnen, bestaat de mogelijkheid om over te blijven.
Woensdagochtend gaan de kinderen van 8.30 uur tot 12.30 uur naar school. De middag zijn zij vrij.

Gymrooster
Gym en zwemrooster 2017-2018 -Ouders-.pdf

Maandag Leerjaar 1 t/m 4

 

Palmentuin 6

 

Tijd

groep

08.20 - 9.15

Zeepaardjes start bij de gymzaal (juf Loes aanwezig)

09.15 - 10.00

Maanvissen

10.00 – 10.45

Dolfijnen

10.45 – 11.30

Kreeften

 

Speellokaal

tijd

groep

14.00 – 14.45

Zeesterren

14.45 - 15.30

Zeeschildpadden

 

Dinsdag Leerjaar 3/4

 

Speellokaal

tijd

groep

13.15 – 14.00

Clownvissen

14.00 – 14.45

Koraalvlinders

 

Palmentuin 6

 

Tijd

groep

13.05 – 14.00

Orka’s Start bij de gymzaal

(meester Wouter aanwezig)

14.00 – 14.45

Zee-egels

14.45 - 15.30

Reuzenmanta’s

 

Woensdag Leerjaar 5/6

 

Palmentuin 6

 

tijd

groep

08.20 - 9.15

Zeeleeuwen start bij de gymzaal (meester Wouter aanwezig)

09.15 - 10.00

Octopussen

10.00 – 10.45

Wiervissen

10.45 – 11.30

Oesters

 

Donderdag Leerjaar 5 t/m 8

 

Kromme Hagen 13

 

tijd

groep

08.20 - 9.15

Wiervissen starten bij de gymzaal (meester Wouter aanwezig)

09.15 - 10.00

Octopussen

10.00 – 10.45

Oesters

10.45 – 11.30

Zeeleeuwen

Pauze 13.05

 

13.05 – 14.00

Reuzenmanta’s start bij de gymzaal (meester Wouter aanw.)

14.00 – 14.45

Zee-egels

14.45 - 15.30

Orka’s

 

Vrijdag Leerjaar 3 t/m 8

 

Leerjaar 3/4/5                                    tot lesweek 20         

Speellokaal

 

Tijd

groep

08.45 - 9.30

Dolfijnen

09.30 - 10.15

Kreeften

10.15 – 11.00

Zeepaardjes

11.00 – 11.45

Maanvissen

 

Zwemles Zwembad IJsselmonde leerjaar 5

 

Tijd

Leerjaar 5

14.10

Vertrek naar het zwembad

14.30 - 15.15

Zwemles

15.25

Terug naar school

ong. 15.35

Aankomst bij school

 

Leerjaar 3/4/6                               vanaf lesweek 20        

Speellokaal

 

Tijd

groep

13.45 - 14.30

Dolfijnen & Kreeften (lj.3)

14.30 – 15.15

Zeepaardjes & Maanvissen (3)

 

Zwemles Zwembad IJsselmonde leerjaar 4

 

tijd

Leerjaar 4

14.10

Vertrek naar het zwembad

14.30 - 15.15

Zwemles

15.25

Terug naar school

ong. 15.35

Aankomst bij school

 

Leerjaar 5/7/8                                    tot lesweek 20

Palmentuin 6

 

08.20 - 9.15

Zee-egels starten bij de gymzaal

(meester Wouter aanwezig)

09.15 - 10.00

Reuzenmanta’s

10.00 – 10.45

Orka’s

10.45 – 11.30

 

12.00-13.15

pauze

13.30 – 14.15

Zeeleeuwen & Oesters (6)

14.15 – 15.00

Octopussen en Wiervissen (6)

 

Leerjaar 6/7/8                               vanaf lesweek 20

 

Palmentuin 6

 

Tijd

groep

08.20 - 9.15

Zee-egels starten bij de gymzaal

(meester Wouter aanwezig)

09.15 - 10.00

Reuzenmanta’s

10.00 – 10.45

Orka’s

10.45 – 11.30

Zeeleeuwen

12.00-13.15

pauze

13.05 – 14.00

Octopussen starten bij de gymzaal (meester Wouter aanwezig)

14.00 – 14.45

Oesters

14.45 - 15.30

Wiervissen

Laatste nieuws


Nieuw schooljaar