Team

Ons team bestaat uit circa 35 enthousiaste mensen. Wij werken met veel plezier om onze Jenaplanvisie samen met de kinderen elke dag weer vorm te geven. Het team voelt zich sterk verbonden met elkaar en varieert van jong en oud. Wij streven er samen naar dat de Meester Baars de plek is waar uw kind wordt gezien en zichzelf mag en kan zijn. Naast stamgroepleiders zijn er twee onderwijsassistenten aanwezig die samen met de stamgroepleiders het lesaanbod voor de kinderen verzorgen en daarin ondersteunen. 
 
Het team wordt tevens ondersteund door enkele specialisten, opdat we de beste zorg voor uw kind mogelijk kunnen maken. Te weten:  

  • Helen Croes
    Stamgroepleider Pinguïns en Zeehonden (peuters)
    Helena.Croes@rvko.nl
  • Michelle Kluwen
    Stamgroepleider Pinguïns en Poolvossen (peuters)
    Michelle.Kluwen@rvko.nl
  • Jolande Schoot-van Deken
    Stamgroepleider Pinguïns en Zeehonden (peuters)
    Jolanda.vanDekken@rvko.nl
  • Claudia de Winter
    Stamgroepleider Poolvossen (peuters)
    Claudia.deWinter@rvko.nl
  • Danny Jager
    Stamgroepleider Clownvissen groep 1/2
    Danny.Jager@rvko.nl
  • Puck de Koning
    Stamgroepleider Koraalvlinders groep 1/2
    Puck.deKoning@rvko.nl
  • Marion Moolenaar
    Stamgroepleider Zeeschildpadden groep 1/2
    Marion.Moolenaar@rvko.nl
  • Nicolet Dries
    Stamgroepleider Zeesterren groep 1/2
    Nicolet.Dries@rvko.nl
  • Yonna Notenboom
    Stamgroepleider Zeesterren groep 1/2
    Yonna.Notenboom@rvko.nl
  • Minou Bogdan
    Stamgroepleider Maanvissen groep 3/4
    Minou.Bogdan@rvko.nl
  • Elianne Razenberg-Schipper
    Stamgroepleider Maanvissen groep 3/4
    Elianne.Schipper@rvko.nl
  • Loes van den Oever
    Stamgroepleider Kreeften groep 3/4
    Loes.vandenOever@rvko.nl
  • Tessa Steehouwer
    Stamgroepleider Papegaaivissen groep 3/4
    Tessa.Steehouwer@rvko.nl
  • Inger van Dulmen
    Stamgroepleider Zeepaardjes groep 3/4
    Inger.vanDulmen@rvko.nl
  • Yvette van der Zwet
    Stamgroepleider Octopussen groep 5/6
    Yvette.vanderZwet@rvko.nl
  • Kim van Wijngaarden
    Stamgroepleider Oesters groep 5/6
    Kim.vanWijngaarden@rvko.nl
  • Sanne van de Water
    Stamgroepleider Wiervissen groep 5/6
    Sanne.vandeWater@rvko.nl
  • Anissa Jahouh
    Stamgroepleider Wiervissen groep 5/6
    Anissa.Jahouh@meesterbaars.nl
  • Lotte van Bragt
    Stamgroepleider Zeeleeuwen groep 5/6
    Lotte.vanBragt@rvko.nl
  • Selcan Aksoy Yurdakul
    Stamgroepleider Zeeleeuwen groep 5/6
    Selcan.Aksoy@rvko.nl
  • Ans Postema
    Stamgroepleider Orka's groep 7/8
    Ans.Postema@rvko.nl
  • Carlijn Geurts
    Stamgroepleider Reuzenmanta's groep 7/8
    Carlijn.Geurts@rvko.nl
  • Angelica Boetting
    Stamgroepleider Zee-egels groep 7/8
    Angelica.Boetting@rvko.nl
  • Diana Ashworth
    Stamgroepleider Zee-egels en Orka's groep 7/8
    Diana.vanBijlevelt@rvko.nl
deze website is gerealiseerd door schoolwapps.nl