Team

Ons team bestaat uit circa 35 enthousiaste mensen. Wij werken met veel plezier om onze Jenaplanvisie samen met de kinderen elke dag weer vorm te geven. Het team voelt zich sterk verbonden met elkaar en varieert van jong en oud. Wij streven er samen naar dat de Meester Baars de plek is waar uw kind wordt gezien en zichzelf mag en kan zijn. Naast stamgroepleiders zijn er twee onderwijsassistenten aanwezig die samen met de stamgroepleiders het lesaanbod voor de kinderen verzorgen en daarin ondersteunen. 
 
Het team wordt tevens ondersteund door enkele specialisten, opdat we de beste zorg voor uw kind mogelijk kunnen maken. Te weten:  

  • Helen Croes
    Stamgroepleider Pinguïns, Zeehonden en 3+ groep (peuters)
    Helena.Croes@rvko.nl
  • Michelle Kluwen
    Stamgroepleider Pinguïns en Poolvossen (peuters)
    Michelle.Kluwen@rvko.nl
  • Jolande Schoot-van Deken
    Stamgroepleider Pinguïns en Zeehonden (peuters)
    Jolanda.vanDekken@rvko.nl
  • Martina Sendula
    Stamgroepleider Zeehonden en 3+ groep (peuters)
  • Danny Jager
    Stamgroepleider Clownvissen groep 1/2
    Danny.Jager@rvko.nl
  • Esther Willemse
    Stamgroepleider Koraalvlinders groep 1/2
    Esther.Willemse@rvko.nl
  • Krystle Kabbedijk
    Stamgroepleider Koraalvlinders groep 1/2
    Krystle.Kabbedijk@rvko.nl
  • Marion Moolenaar
    Stamgroepleider Zeeschildpadden groep 1/2
    Marion.Moolenaar@rvko.nl
  • Nicolet Dries
    Stamgroepleider Zeesterren groep 1/2
    Nicolet.Dries@rvko.nl
  • Yonna Notenboom
    Stamgroepleider Zeeschildpadden en Zeesterren groep 1/2
    Yonna.Notenboom@rvko.nl
  • Thao Tran
    Stamgroepleider Maanvissen groep 3/4
    Thao.Tran@rvko.nl
  • Jamie van Werken
    Stamgroepleider Maanvissen groep 3/4
    Jamie.vanWerken@rvko.nl
  • Loes van den Oever
    Stamgroepleider Kreeften groep 3/4
    Loes.vandenOever@rvko.nl
  • Tessa Steehouwer
    Stamgroepleider Papegaaivissen groep 3/4
    Tessa.Steehouwer@rvko.nl
  • Inger van Dulmen
    Stamgroepleider Zeepaardjes groep 3/4
    Inger.vanDulmen@rvko.nl
  • Yvette van der Zwet
    Stamgroepleider Octopussen groep 5/6
    Yvette.vanderZwet@rvko.nl
  • Marion Prins
    Stamgroepleider Octopussen groep 5/6
    Marion.Prins@rvko.nl
  • Zoë Lambermon
    Stamgroepleider Oesters groep 5/6
    Zoe.Lambermon@rvko.nl
  • Roos Hiemstra
    Stamgroepleider Wiervissen groep 5/6
    Roos.Hiemstra@rvko.nl
  • Laura Spanjersbergh
    Stamgroepleider Zeeleeuwen groep 5/6
    Laura.Spanjersbergh@rvko.nl
  • Lisette Boijmans
    Stamgroepleider Blobvissen groep 7/8
    Lisette.Boijmans@rvko.nl
  • Diana van Bijlevelt
    Stamgroepleider Orka's groep 7/8
    Diana.vanBijlevelt@rvko.nl
  • Ans Postema
    Stamgroepleider Orka's groep 7/8
    Ans.Postema@rvko.nl
  • Sanne van de Water
    Stamgroepleider Reuzenmanta's groep 7/8
    Sanne.vandeWater@rvko.nl
  • Anissa Jahouh
    Stamgroepleider Reuzenmanta's groep 7/8
    Anissa.Jahouh@meesterbaars.nl
  • Angelica Boetting
    Stamgroepleider Orka's groep 7/8
    Angelica.Boetting@rvko.nl
  • Mirjam Kleijn
    Stamgroepleider Zee-egels groep 7/8
    Mirjam.Kleijn@rvko.nl
  • Elianne Razenberg
    Stamgroepleider Zee-egels groep 7-8
    Elianne.schippers@rvko.nl
Deze website is gerealiseerd door Heutink ICT